אוהל למסיבה

השכרת אוהלים למסיבות וחגיגות מכל סוג

אז החלטתם לארגן מסיבה גדולה, פסטיבל או כל אירוע אחר בשטח.
כפי שאתם ודאי כבר יודעים רשימת הדברים שתצטרכו לדאוג להם בכדי שהאירוע יוכתר כמוצלח היא ארוכה במיוחד וכוללת בין היתר: גנרטורים, ציוד, במות, שירותים ניידים ועוד.. ועוד.. כמובן, שהכול תלוי בסוג ובסדר גודל של האירוע אותו אתם מארגנים.

דבר נוסף שחשוב לשים עליו דגש בעת תכנון המסיבה, נוגע לפינה מוצלת, סגורה ונעימה אליה יוכלו האורחים להגיע בין אם לצורך מנוחה ובין אם לצורך פעילות כזאת או אחרת – לדוגמא, סדנא.
הפתרון למקום המוצל והנעים מגיע בצורה של אוהלים גדולים ומרווחים.
ניתן להשכיר מספר אוהלים, בגדלים שונים, כאשר הגודל והעיצוב מהווים פרמטרים אשר תלויים במידה רבה בדרישות הפרטניות, בתכנון המקדים ובגובה התקציבים המיועדים למטרה.

רעיונות לתפקיד האוהלים

אוהלים למסיבות יכולים להוות כפתרונות למספר רב של צרכים: הם יכולים להוות פתרונות לינה מוצלים, הם יכולים להוות כפינת זולה נעימה, ניתן להסב אותם לפינת אכילה, ניתן לקיים בהם סדנאות שונות, ריקודים ועוד..
כאמור, האוהלים יכולים לשמש למגוון רחב של מטרות, כאשר בכדי לבחור את האוהלים המתאימים, חשוב בשלב הראשון לתכנן בקפידה את ייעודם ורק לאחר מכן לקבל החלטה הן לגבי גודל האוהל הנבחר, הן לגבי עיצובו והן לגבי השאלה האם להשכיר לצד האוהל גם רהיטים או ציוד אחר שהינו חיוני לפונקציונאליות המתוכננת לאוהל.
תכנון מקדים מקיף והבנה של כמות האנשים עבורם האוהל מיועד כמו גם בחירה למיקום האוהל יהוו כולם פרמטרים אשר יסייעו לבצע את הבחירה הטובה ביותר באוהל או באוהלים אשר יושכרו.

כמובן, שכאשר מדובר בהפקות גדולות ומרובות משתתפים, אשר מצריכות תכנון מקיף, קיימת חשיבות גבוהה לקבל סיוע מקצועי בנושא, כאשר את הסיוע ניתן לקבל מטעם חברה אשר מתמחה בהשכרת אוהלים.
בהליך הייעוץ תוכלו להציג את המטרות שלכם מאותו האוהל, את המיקום עבורו הוא מיועד ואת כמות האנשים אשר אמורה לאכלס את אותו האוהל ובהתבסס על נתונים אלו תוכלו לקבל המלצה על האוהל המתאים ביותר עבור המטרה.

חשיבותה של בחירה נכונה

אוהל למסיבה

כאשר מארגנים מסיבה בשטח, גם אם מדובר במסיבה מצומצמת ואינטימית וגם אם מדובר על הפקה גדולה ומרובת משתתפים, קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על כל הפרטים היוצרים את האירוע, גדולים כקטנים.
גם אם כביכול נראה לכם שהאוהל אמור להוות רק פרט קטן ממכלול הפרטים היוצרים את האירוע, עדיין קיימת חשיבות גבוהה שתבצעו את בחירתו בקפידה ובמידת הצורך, תפנו לקבלת ייעוץ מקצועי אשר יסייע לכם בקבלת ההחלטה.
שימת דגש על כל אותם פרטים תאפשר לכם ליהנות ממסיבה מוצלחת ומהנה – ואם זאת הייתה הפעם הראשונה בה התנסיתם בארגון אירוע שכזה, מאוד יכול להיות שהפעם הבאה שתעשו זאת היא רק עניין של זמן.

להשכרת אוהלים לאירועים שונים ניתן להתרשם באתר אוהלי הפסגה בכתובת www.hapisgarent.co.il

הדרך להפוך את האירוע משמח למושלם

אם אתם עורכים אירוע בקרוב בטח נושא אולמות האירועים חם אצלכם בבית, אתם רוצים להשקיע באירוע וליהנות את האורחים והחברים, לכן לבחירת האולם יש משמעות רבה מאד.

חופה אלגריה

התאמת חופה לפי אופי הזוג המתחתן

כל אירוע שאתם עורכים חייב להיות יפה ומתאים לרמת האירוח שאתם מצפים לה, אתם מזמינים את האורחים שלכם ורוצים לגרום להם לחוויה טובה ומהנה שיזכרו אותה לאורך זמן. לאירוע מפואר יש כמה פרמטרים שהופכים אותו להיות כזה, ראשית, הכי חשוב הוא הלוקיישן בו אתם בוחרים לעשות את האירוע, הקריטריונים לבחירת גני אירועים או אולמות אירועים משתנים מלקוח אחד לשני, אולם כולם שואפים להשיג ואלם או גן אירועים שיראה טוב, שיעניק אוויר הנעימה ושישרת את האירוע בצורה נכונה וטובה. מלבד האולם, גם המוזיקה שתנוגן באירוע קובעת ברמה משמעותית מאד את האווירה ואת ההנאה של האורחים, להרכב המוסיקלי יש השפעה רבה על האווירה של האירוע. נוסף על שתי אלו, משפיע מאד האוכל אותו אתם מגישים לאורחים, מנות מעוצבות, מושקעות ויפות, הופכות את האירוע למושך הרבה יותר.

מה הקריטריונים לבחירת גן אירועים או אולם אירועים.

  • יש לבחור אולם שממוקם באזור נוח וקל להגעה, זכור שהאורחים שלך עושים מאמץ כדי לשמוח אתך באירוע שלך, אל תקשה עליהם את ההגעה, מלבד העובדה שכדאי שהמקום יהיה קרוב אליהם מבחינה גאוגרפית, כדאי לדאוג שיהיה מדובר באולם או גן אירועים שניתן למצוא אותו בנקל.
  • יש לשים לב למראה הכללי של האולם, לעיצוב שלו, לתאורה ועוד, לכל אלו יש השפעה רצינית מאד על אופי האירוע שלך.
  • לעתים אולמות או גני אירועים מציעים גם שירות קייטרינג, לפעמים מומלץ להשתמש בשירותים אלו, קייטרינג שעובד באופן קבוע עם אולם או גן אירועים, מכיר את המקום, את צורת ההגשה המתאימה והדרך שבה הכי קל להכין את האוכל בהתאם למקום ולזמן של האירוע.

אירועים אלגריה

אל תאכזבו את האורחים שלכם, הם השקיעו בכם זמן, משאבים וכוח, הם פינו מזמנם כדי לבוא ליהנות אתכם, תנו להם את המיטב כדי שיוכלו ליהנות באופן מושלם.

מקור התמונות אתר אלגריה: המאמר נכתב על ידי צוות אלגריה אירועים. אולם אירועים ברחובות והסביבה

אלגריה אירועים

אלגריה אירועים

בריאות חיית המחמד תלויה במומחיות הוטרינר

בריאות חיית המחמד תלויה במומחיות הוטרינר

כל מי שיש לו בביתו חיית מחמד יודע כמה חשוב לדאוג לבריאות התקינה של חיות המחמד. מי שמגדל חתולים למשל, חייב להקפיד לעקר ולסרס אותם בסביבות גיל חצי שנה על מנת למנוע מהם להתרבות ולהביא לכם במתנה שגר של 4 – 8 גורים. כמו כן, חשוב להקפיד לגשת אל וטרינר על מנת לחסן את הכלב או החתול שלכם, ובכך למנוע מהם סבל ומחלות מיותרות. כאשר מדובר בגורים יש צורך לחזור על החיסונים מספר פעמים כדי לסייע למערכת החיסון שלו להתפתח כראוי. לעומת זאת, כאשר מדובר בכלב , מספיק להגיע לבדיקה שגרתית אחת לשנה ולקבל את החיסון השנתי ששומר על חיית המחמד מפני מחלות חיסון משושה שמעניק לכלב חיסון נגד ששת המחלות העיקריות של הכלב. מעבר לכך, חשוב לדאוג לתת לכלב או לחתול כדורים נגד תולעי מעיים, כדי לחסוך ממנו כאבי בטן ושלשולים. במקביל לכך, צריך לטפל בצורה עקבית בפרעושים על ידי מתן אמפולות אחת לחודש או לחילופין רכישת קולר מיוחד שתפקידו להרחיק את הפרעושים.

 

מספר דברים חשובים שכדאי לדעת לגבי וטרינר

וטרינר טוב ואיכותי ידע לספק לכם מענה לכל שאלה או בקשה. אנשים רבים לא תמיד יודעים כיצד לפעול במצבים מסוימים, מה דורש טיפול מידי ומה יכול לעבור מעצמו. לכן חשוב שלכל אחד תהיה האופציה לקבל מענה ותשובה לכל ספק או שאלה שעולים. לא רק כלבת היא המחלה היחידה של בעלי החיים הביתיים  לפעמים ישנם סוגי מחלות אחרות ויכול להיות שמדובר במקרים מסכניי חיים, בהם חיית המחמד עלולה למות אם לא תקבל טיפול רפואי בזמן המידי.  במצבים כאלו חשוב לגשת כמה שיותר מהר למרפאה הווטרינרית, היות וזמן משחק פה תפקיד חשוב ביותר. כדי שתמיד תוכלו לקבל מענה מקצועי, מומלץ לעבוד עם וטרינר שמעניק שירות 24/7. בצורה כזו תמיד תדעו למי לפנות במקרי חירום ולא תיכנסו לפאניקה או לחץ מיותרים. לדוגמא במצב של תאונת דרכים בה הכלב או החתול קיבלו מכה מאוטו חולף, חשוב מידית לגשת לבדיקה אצל הווטרינר. גם אם נראה שהכלב או החתול בסדר, הם אינם צולעים ומתנהגים רגיל, חשוב לוודא זאת על ידי בדיקה מעמיקה יותר. לעיתים כתוצאה מעוצמת הפגיעה נגרם נזק לאיברים הפנימיים או למוח (במקרה של פגיעת ראש), נזק זה לא נראה לעין אך עלול להוביל לסכנת חיים משמעותית לבעל החיים.
לסיכום, וטרינר מומחה מהווה מענה מושלם עבור כל חובבי חיות המחמד . חשוב לבחור וטרינר הן על פי הוותק והידע המקצועי שלו, והן על פי הרושם הכללי והיחסים הבין אישיים שלו. תזכרו תמיד כי מדובר באדם שאליו תפנו במקרה חירום, לכן חשוב שתרגישו עמו בנוח ותוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות. מומלץ לבחור בווטרינר בעל המלצות וחוות דעת חיוביות, כמו כן, כדאי לבדוק מבעוד מועד כי המרפאה מצוידת כהלכה ומאפשרת מתן טיפול מקצועי לבעל החיים במקרי חירום.

למידע נוסף עבור וטרינר מומחה אפשר לפנות ל וטרינרתלאביב.com

מצבר לרכב אמריקאי

מצברים ידועים שהם הלב של המנוע. הם גורמים לו להתחיל לפעול בכל רגע שנצטרך ושומרים על זרימת חשמל לאורך כל הנסיעה לכל חלקי המנוע והמחשבים בו.

כמו לכל דבר בחיים גם למצבר יש טובים יותר ויש טובים פחות. הטוב ביותר שקיים כרגע בשוק הוא מצבר לרכב אמריקאי. ישנם כמה סוגי מצברים אמריקאיים שהם נחשבים לדגמים המובילים ביותר עבור מצברים לרכב ואותם נמצא במכוניות אמריקאיות ומכוניות פאר יקרות.

מדריך מומלץ – מסע מרתק אל עולם המצברים >>>

בחירת מצבר לרכב אמריקאי

מצבר לרכב אמריקאיגם בין המצברים האמריקאיים השונים נמצא לא מעט מתחרים. חשוב לבחור מלבד השם של חברת המצברים, גם את כמות הוואט הנכונה המתאימה לרכב שלנו על פי הוראות היצרן. סוגי מצברים נפוצים הם:

  • 60Ah
  • 90Ah
  • 70Ah
  • 100Ah

(הסימון Ah מסמן אמפר לשעה)

לאחר שבחרנו את המצבר הנכון ואת החברה המועדפת עלינו חשוב לדעת, מהיום אין צורך להגיע למוסך או לתחנת דלק עם חנות לרכבים בתוכה. כיום ישנה אפשרות להתקשר ולקבל ישירות עד בית הלקוח מצברים לרכבים, כל סוגי המצברים בהישג ידך בשיחת טלפון קצרה, מצבר לרכב אמריקאי, מצבר יפני ואפילו מצבר לרכב ישראלי. ישנה אפשרות להזמין מצברים לרכבים ממנועים בגז או בבנזין – לרוב סוג המצבר לא משנה בין שני סוגי הרכב אבל יש לבדוק טרם הזמנת המצבר.

סוגי מצברים לרכבים נוספים

מצבר הוא לאו דווקא מיועד לרכב משמע מכונית. ישנם עוד סוגי רכבים שונים אשר זקוקים למצברים וישנה אפשרות לקבל מצברים עבורם גם בשיחת טלפון קצרה. אם מדובר בקטנועים, אופנועים, מכוניות חשמליות, אופניים חשמליות, קורקינט ממונע על חשמל או בנזין, משאיות מסע ועוד. כל אלו יכולים לקבל מצברים בשיחת טלפון קצרה.

רוצים להזמין >> מצברים לרכבים שלכם? << לחצו כאן

אם ברצונכם להזמין מצבר מהאינטרנט עבור כלי הרכב עליו אתם נוסעים, יש לבדוק קודם לכן באתר רשות המיסים את מס הקניה עבור מצבר ולבדוק האם זה משתלם יותר להזמין מהרשת או להתקשר ולקבל אותו עד הבית בתוך כחצי שעה. מבדיקה שערכנו, האופציה השניה עדיפה גם מבחינת מהירות קבלת המוצר, גם מבחינת אחריות על המוצר וגם מבחינת המחיר

קניה נעימה!

מצברים לרכבים

איטום הגגות היעיל ביותר בהרצליה

איטום גגות של בניני מגורים, בתים או כל מבנה אחר בהרצליה, הוא תהליך שצריך להיעשות באופן יסודי ובצורה מקצועית. הגג מהווה את ההגנה של המבנה כולו, מפני פגעי מזג האוויר ועוד ולכן, איטום נכון והרמטי, יחסוך בעיות רבות הכרוכות בנזילות שונות בימי החורף והתחממות יתר של המבנה כולו בימים של קיץ חם. כמו כן, הבחירה בסוג איטום נכון לגג תמנע נזקים חמורים אך יותר לגג ולמבנה כולו. איטום גגות ביריעות ביטומוניות מהווה כיום את איטום הגגות הטוב והיעיל ביותר עבור כל מבנה.

מהו איטום בעזרת יריעות ביטומניות?

יריעות ביטומניות עשויות מחומר חזק ועמיד. היריעות נועדות לאיטום גגות מבנים שמיועדים לדריכת בני אדם. האיטום נעשה על ידי הנחת 2 שכבות של יריעות ביטומניות על גג המבנה. את היריעות מחממים על ידי מבער גז, מה שמקנה להן את היכולת להיצמד ולהדבק אל הגג באופן הרמטי וחזק. היריעות מגיעות בצבע לבן מה שעוזר למבנה לא להתחמם בימי הקיץ החמים.

יתרונות איטום גגות בהרצליה ביריעות ביטומוניות

יתרונות איטום גגות בהרצליה ביריעות ביטומניות הם רבים. היריעות הם חומר חזק ועמיד ולכן בניגוד לאיטומים שנעשים בחומרים אחרים, אשר אותם נאלצים לחדש ולהחליף כל שנתיים עד ארבע שנים, את היריעות יש להחליף רק אחת לעשר שנים. כמו כן, היריעות הביטומוניות מגיעות בצבע לבן, בניגוד לזפת  שהוא שחור ובימי הקיץ החמים קולט חום ומחמם את הבניין כולו, היריעות הלבנות לא קולטות חום ובכך מאפשרות טמפרטורה נעימה במבנה כולו. הגג הוא החלק שמגן על הבניין והוא חשוף  לפגעי מזג האוויר השונים ולכן במידה ומשתמשים בחומר לא חזק, יתכנו נזילות בימי החורף שיחדרו לחדרי המגורים ובמידה ויהיו משמעותיות, יוכלו אף לגרום לגג הבניין לקרוס. איטום גגות ביריעות ביטומניות הוא איטום שיבטיח שלא יהיו נזילות בחורף.

איטום גגות ביריעות ביטומוניות נחשב כיום כאיטום חזק, עמיד ויעיל ממש בדומה לדמות האהובה סופרמן. רבים בוחרים לאטום את גג מבנה המגורים שלהם ביריעות ביטומוניות ובכך לחסוך לעצמם בעיות אפשרויות הכרוכות בפגעי מזג האוויר ועוד.  איטום גגות ביריעות ביטומוניות מבטיח שקט נפשי לפחות לעשר השנים הבאות, בתחום בטיחות וחוזק גג המבנה.

מה נשאר לעשות עם רכב שהיה בעבר מיועד לנסיעה וכרגע המנוע מושבת

הכל התחיל לפני שבועיים אם אני לא טועה, אני ומספר חברים ובנות הזוג שלנו רצינו לצאת ולהנות מחופשת הקיץ כמו כולנו אני מאמין, מכינים את כל החברים יום לפני, קונים בירות, יין טוב ומכינים את הפיקניק לכיוון היום שאחרי ( מחר ), למרות שהים די מסוכן בימים האלו אבל יש לציין שדווקא היה ים מאוד טוב ואפילו גלשנו טיפה.

אני וחבר טוב שלי רועי אספנו את כולם הגענו לים ופתאום הרכב שאני כל כך אוהב מתחיל לעשום רעשים מוזרים במיוחד כאילו המנוע מתפרק תוך כדי הנסיעה. מיד הבנתי שזאת תקלה לא סבירה ועליי לעשות משהו דחוף בנידון כדי שלא תהיה סיטואציה מסוכנת יותר. חברי רועי כבר מזמן המליץ לי למכור את הרכב שלי למגרש של פירוק רכבים אבל מכיוון שלא הקשבתי לו בזמן אני חושב שזה הזמן לשלם על מעשיי 🙂

פירוק רכב או שלא?

אז איך בכלל מפרקים רכב? שווה להביט בסרטון ונמשיך!

בוא נעזוב את העובדה בצד שאת היום הספציפי ההוא אני מאוד רוצה שלכוח, להיתקע בכביש 431 בשיא החום של יולי אוגוסט עם החברים בצד זה לא נעים בכלל במיוחד שהבנות עוד איתנו… את ההמשך שהזמננו גרר ומיד לקחנו מונית אני לא ימשיך לספר כי זה לא הקטע המציק בכל הסיפור..אני רוצה להתמקד במה שקרה בכביש! אז ככה הזמנתי לי בחור מאוד נחמד שבא עד אליי באמצע הכביש אני חיב לציין שהוא הגיע מאוד מהר…20 או 15 דקות משהו כזה. מייד העלאנו את הרכב שלי על גרר גדול ומותאם אישית לרכב. יום אחרי דיבר איתי הבחור של הגרר והציע לי משהו מעניין שנקרא מכירת רכבים לפירוק. כמובן שאין לי מושג על מה הוא מדבר אבל היה מעניין והקשבתי.

מסתבר שיש סוחרי רכב שמעוניינים לקנוות מכוניות עם פגמים בדיוק כמו זאת שלי המכונית המצ'וקמקת שכל הזמן המנוע נכבה בכביש או המנורות משתוללות להן ושלא נדבר על הרעש מהאגזוז שאני סובל ממנו כבר מעל שנה אבל אני מניח שהתרגלתי.

פגישה עם סוחר רכב לפירוק – היה מעניין ומפתיע במיוחד

===================================================
נפגשתי עם בחור מאוד נחמד בשם ארז. ארז הסביא לי על התקלות ברכב שלי (שידעתי אותם כמובן מראש) וממש לא היה לי עצבים וכסף מיותר לבזבז על המכונית הזאת. אתם חייבים להבין שפיאט מודל 98 כמובן זאת לא מציאת השנה אבל משום מה הסוחר הציע לי סכום של 2000שח וויתר לי על הגרירה (שהייתי תקוע עם החברים בכביש) … כל הרכב שלי עולה מחירון אוליי 3500שח אז לקבל עליו יותר מחצי היה נשמע לי פשוט הזוי כאילו אני עושה את עסקת חיי עם סוחר פירוק מכוניות שלא הכי בקיע במקצועו.

לבסוף ארז הסביר לי מה הוא עושה ואיך הם עובדים בצורה שישתלם לכולם. גם לי שאני מרוויח מהמכונית שלי וגם לארז מחברת קונה רכבים לפירוק.

אני קיבלתי כסף במזומן, זה היה בול בזמן כאילו זכיתי בלוטו משום מקום ( ועוד חשבתי שאני צריך לקחת את הרכב שלי במוסך ולהשקיע 3000שח תיקונים). מה שסוחרי רכבים עושים זה מאוד פשוט, יש להם קשרים טובים עם מוסכים מה שאומר שהם משקיעים כסף הרבה פחות ממני משהו כמו 1000 שח ומוכרים את המכונית הלאה. אז אם הרכב שלי היה שווה מחירון נגיד שש אלף אז סוחר רכבים לפירוק קונה אותו באלפיים שקל משקיע משהו כמו אלף חמש מאות או אלפיים ומרוויח ממכירת רכב במחיר מחירון. אותי אישית זה ממש לא מעניין כמה הבחור הרוויח העיקר שאני שמע שאין לי הוצאות מיותרות כרגע ואפילו הרווחתי כסף בצורה ממש מהירה!

זה מה שממש רציתי לספר לכם , מסתבר שסוחרי רכב לא תמיד מצטיירים רע, ישנם מקרים שיוצא לכם הרבה כסף מסתם מכונית ישנה שבכלל לא התכוונתם לעשות איתה כלום,עדיף לחפש קונה רכבים לנסיעה או פירוק ולמכור לו את הרכב איך שהוא.

שבוע טוב לכולם! מקווה שהפסקת האש ביננו לחמאס תימשך שיהיה לנו קצת שקט פה באשקלון ונחזור לעבודה כי נהיה ממש קשה ומרגישים זאת בסביבה

שליטה בפורץ דלתות בתל אביב בשעת לחץ ומקרי חירום

במאמר הבא אעביר לכם שיעור על פורץ דלתות בתל אביב, כמה ואיך וכל הפרטים שצריכים לדעת, כולל מקרי חירום. את המידע למדתי ממחקרים שקראתי באינטנרט, ממידע שפורסם מאתרים כמו הידען וכמו כן מניסיון חיים:

פורץ דלתות- מקצוע עם אלמנטים מיוחדים:

פורץ דלתות בתל אביב הוא איש מקצוע לכל דבר. כדי לעסוק בפריצת דלתות יש לעבור הסמכה, להכיר ולהתנסות במגוון של תרגולי פריצה. מדובר במקצוע שאין בו מקום לשרלטנות ומשחקים. יש צורך לעבוד ברצינות, להכיר מגוון מערכות נעילה ולהיות ערים לבקשות השונות של הלקוחות. עבור רבים, נדמה כי עבודתו של פורץ היא עבודה שדורשת כוח פיזי. אולם, מדובר בטעות. מרבית הפורצים עובדים באמצעות מערכת הנעילה של הדלת ועל כן עבודתם דורשת דיוק, אומנות של ממש ויכולות מוטוריות מתוחכמות. הכוח, נותר כברירת מחדל שעבורה לא תמיד צריך סיוע של פורץ.

פורץ דלתות בתל אביב- מאפיינים חשובים:

בדרך כלל מחפשים פורץ דלתות בתל אביב כשיש מקרה חירום ובו צריך פתיחה מידית של דלת. אולם, ברגעים מלחיצים אלו הרבה פעמים אין זמן לחפש פורץ מתאים ולהשוות בין שירותים של פורצים שונים. לכן, כדאי להיות מצוידים במספר של פורץ איכותי על כל מצב. נוסף על כך, חשוב לבחור אדם שעבר התלמדות כלשהיא בתחום והינו בקיא ומומחה באומנות של פריצת דלתות. כך, אפילו מנגנון הנעילה עשוי להישאר על קנו ולא תיאלצו לשלם סכומים נוספים לצורך החלפת המנעול או הדלת. כמובן חשוב מאד לבחור אדם אמין.

עבודות פריצה בתל אביב ובכלל:

עבודות פריצה הן מגוונות ומתאימות למגוון של מצבים. למשל, דלתות של בתים שננעלו בלי מפתחות בנמצא, אובדן של מפתח יחיד לדלת העסק וכן הלאה. כמובן שפורץ דלתות חייב לתת שירות אך ורק במקרים בהם מדובר בלקוחות אמינים שמטרת הפריצה אינה גובלת בשום אופן על הפרה של החוק. לא מומלץ לפורצי דלתות מקצועיים לתת שירות "עיוור" מבלי לשים לב מי הוא הלקוח.

כמה זה עולה?:

שירותי פריצה משתנים מבחינת המחיר כאשר הקריטריונים הרלוונטיים הינם המרחק שעשה הפורץ בנסיעה כדי להגיע עד ללקוח, מידת המורכבות של המנעול עצמו וכן התמחור עבור עבודות בשעות לא קונבנציונאליות או בימי שבת, חגים וחופשים. יחד מתקבל מחיר שעשוי להיות מגוון בהתאם למצבים השונים ומאפייניהם.

לבחור אינסלטור ברחובות בלי לחץ

המאמר הבא מוגש לכם מהתקלות לא נעימה בשבוע האחרון עם נותני השירות. זה התחיל בתקלות לא נעימות בממיר שלי של הוט, שכבר הוחלף בממיר חדש של יס. זה המשיך עם תקלה לא נעימה כאשר יצאתי מהקניות בקניון עזריאלי בתל אביב, עם פנצ'אר לא נעים בגלגל, והסתיים עם הצפה לא כלכך נעימה ממכונת הכביסה.. נאלצתי להזמין כמה שיותר מהר אינסטלטור, אחרי שאני ואישתי הפכנו להיות צמד חמד שבקרע אנחנו עם מגב, דלי וגינס'ים מקופלים עד הברך. אז הדרך הטובה ביותר לסם אירועים שכאלה, היא לכתוב מעט על המידע שיצא לי להבין משירותי אינסטלטורים ברחובות.

אינסטלטור ברחובות – פרמטרים לאינסטלטור מקצועי

קיימות חברות רבות בכל רחבי הארץ המציעות שירותי אינסטלציה. אם אתם גרים ברחובות, ומחפשים אינסטלטור ברחובות שהינו מיומן ואיכותי – מאמר זה מיועד עבורכם.

במידה והחלטתם שאתם זקוקים לאינסטלטור ברחובות, אפשר לחפש גם אינסלטור בראשון לציון, אך הכי חשוב לבחור בבעל מקצוע מקצועי. המדד העיקרי למקצועיות הוא הניסיון והוותק. אינסטלטור ותיק, שלקוחות רבים התנסו בשירותיו הוא אמין בהרבה על אינסטלטור מתחיל- שלא יודעים עד כמה הוא מבין בתחום. תוכלו למצוא אינסטלטור דרך המלצות של מכרים וידידים, או דרך שיטוט באתרי האינטרנט של נותני השירות. הדבר החשוב ביותר הוא למצוא ביקורות וחוות דעת אמינות.

כשאתם מחפשים אינסטלטור ברחובות, אל תתפשרו על הטוב ביותר, אפילו אם הוא מעט יקר.

מדוע הניסיון הוא כה חשוב?

בתחום האינסטלציה, כל אינסטלטור שבקיא במערכות המים והביוב, יוכל לפתור את התקלה תוך זמן קצר. בין אם נתקלתם בפתיחת סתימה בצנרת או פיצוץ בדוד החשמל, רק אינסטלטור ברחובות שהינו מיומן ומקצועי יוכל לאתר בקלות את מקום הבעיה ולהביא לפתרונה.

כמו כן, הניסיון של האינסטלטור יכול לחסוך לכם כסף רב, כיוון שהוא מגיע ערוך ומוכן בכל הציוד הנדרש לטיפול בתקלות שונות. משמעות הדבר היא, שאינכם צריכים להזמין ציוד מיוחד- האינסטלטור שהזמנתם כבר כולל הכול.

מחיר של אינסטלטור ברחובות

המחיר מהווה מדד מרכזי בכל פעם שאנו מזמינים בעל מקצוע, לרבות אינסטלטור. אינסטלטור ברחובות שגובה עבור עבודתו מחיר הוגן, הופך את עבודתו למקצועית וכדאית. הצעת מחיר לא הוגנת, לא רק שתכביד על מקבל השירות, אלא גם תשקף חוסר מקצועיות.

פנו לאינסטלטור שבחרתם, ובקשו ממני הצעת מחיר מפורטת ומדויקת. אינסטלטורים שיעמדו במחיר שהציגו מלכתחילה, יעידו שאפשר להסתמך עליהם גם בעתיד.

יתרון הזמינות

כשאנו נתקלים בבעיה כלשהי בצנרת המים, לא ניתן לעבור לסדר היום. נזילה או דליפה למשל, שאינן מטופלות לאורך זמן, יכולות לגרום לנזק ממשי לבניין או להגיע לדירות השכנים. כיום, קיימים נותני שירות רבים שמציעים זמינות של 24 שעות. נותני שירות אלו מומלצים ביותר, כיוון שהם יכולים להגיע במהירות לביתכם ולתקן את התקלה בכל שעה שהיא. מסיבות אלו, מומלץ לשכור את שירותיו של אינסטלטור ברחובות הזמין 24 שעות ביממה.

 אני שמח שלפחות סיימתי את השבוע, בעמותת פתחון לב, לאחר הקניות, חידשתי את המלתחה בעזרת אישתי היקרה, ואת הבגדים הנותרים, הקפצתי לעמותה היקרה שעוזרת מכל הלב.

 

הסבר על קייטרינג בדצ

לפני כשבוע לחברי הטוב היה חתונה, בחתונה היה קייטרינג בדצ, החלטתי לחקור קצת את העניין ולבדוק מה כולל הקייטרינג הזה, למי הוא מיועד והאם הוא כשר, לכן כתבתי את המאמר הבא:

מהו קייטרינג בדצ

כאשר עורכים אירוע לאנשים רבים, יש צורך באוכל אותו ניתן יהיה להגיש למוזמנים. לא משנה מהי סיבת עריכת האירוע או מהי מטרתו של האירוע, אוכל יהיה תמיד. לעיתים הוא מוגש כארוחה מלאה למוזמנים לחתונה, ולפעמים הוא מוגש כבר אירוח, אולם בכל מקרה תמיד יוגשו דברי מאכל כלשהם. לכן, לפני עריכה של אירוע מכל סוג שהוא יש לדאוג לחברת קייטרינג אשר תספק את האוכל לאירוע. ישנן חברות קייטרינג רבות בשוק, וכדאי להחליט מראש איזה סוג קייטרינג מתאים לאירוע, מהן הגבלות התקציב והאם ישנן הגבלות נוספות, וכך לחפש חברת קייטרינג מתאימה.

קייטרינג כשר

אנשים רבים, בין אם הם דתיים או שאינם, מעדיפים להזמין לאירועים שלהם דווקא קייטרינג כשר. כאשר מדובר באנשים שומרי מסורת או דתיים, הזמנת קייטרינג כשר היא מובנת מאליה, אולם גם אנשים שאינם שומרים על כשרות בחיי היומיום עשויים לרצות להזמין קייטרינג כזר, וזאת לטובתם של חברים שומרי כשרות, של בני משפחה דתיים וכדומה. בקייטרינג כשר ישנה הפרדה מלאה בין בשר לחלב, חומרי הגלם כולם כשרים ולעיתים קרובות ישנה השגחה גם על תהליך ההכנה של האוכל. קייטרינג כשר עשוי להיות יקר יותר מקייטרינג שאינו כשר, אך לרו ההבדלים אינם משמעותיים.

קייטרינג בדצ

לעיתים, כשרות רגילה של הקייטרינג אינה מספיקה. אנשים רבים, בעיקר חרדים אך גם שומרי כשרות אחרים, אינם מסתפקים בכשרויות הרגילות, ומחפשים קייטרינג בדצ, או במילים אחרות קייטרינג בכשרות מהודרת. קייטרינג בדצ הוא קייטרינג שבו כל המוצרים הם בכשרות מהודרת, וכן ישנה השגחה קפדנית על כל תהליך הכנת המאכלים וההגשה שלהם. בעבר היה קשה למצוא קייטרינג בדצ, וחברות הקייטרינג המעטות בעלות הכשרות המהודרת לא היו איכותיות, כך ששומרי הכשרות המהודרת נאלצו להסתפק באוכל באיכות ירודה. אולם כיום המצב אינו כזה כלל וכלל, ישנו מגוון רחב של חברות קייטרינג בדצ, ורובן איכותיות לא פחות – ואולי אף יותר – מכל קייטרינג אחר. גם כאן, כמו בכל חברת קייטרינג, חשוב לבדוק מראש את האיכות מכל הבחינות, אך ההיצע רחב מאד, וכל אחד יוכל למצוא קייטרינג בדצ על פי טעמו.

סוגי מאכלים בקייטרינג בדצ

בקייטרינג בדץ ניתן למצוא מאכלים מכל הסוגים. אמנם, כמובן, ישנה הפרדה בין בשר לחלב, ואין אפשרות של מנות המורכבות ממאכלים שאינם כשרים – אולם ישנו מגוון עצום של מאכלים בקייטרינג בדצ, והארוחה יכולה להיות עשירה ומוקפדת באופן מיוחד. בקייטרינג בשרי ישנן מנות עוף ובקר עשירות מסוגים שונים, ובקייטרינג חלבי – פשטידות, פסטות מוקרמות ומאפים חלביים ייחודיים. בשני הסוגים ניתן לשלב מנות דגים, וכמובן סלטים מכל הסוגים וקינוחים מגוונים – כאשר בקייטרינג בשרי הקינוחים יהיו פרווה, ללא חלב. כל אחד יכול לבחור לעצמו את התפריט המתאים לאירוע שלו, וליצור אירוע מרשים, טעים ואיכותי עם קייטרינג בכשרות למהדרין.

בנוסף לכל, הנה סרטון של הרב אמנון יצחק בקשר לאוכל שהוא בדצ:

איך ואיפה לחפש רכבים לקניה

קניית רכבים יכול להיות נושא מאוד מורכב הרי כל אחד יודע שהיום לקנותרכב זה לא הכי משתלם מכיוון שיש את ההוצאות הקבועות של ביטוחים לרכב, דלקים (ממלית על תחנת דלק סונול המחירים שלהם מאוד זולים! ,לפחות בעיר שלי , דימונה)  , טסט לרכב וכו.

איזה רכב לקנותהרבה אנשים לא יודעים איפה הכי כדי להם לקנות את הרכב הבא שלהם. ישנם סוגים שונים של מקורות שניתן יהיה לרכוש רכב לנסיעה.אתר יד שניה – אתר יד שניה מציע מגוון רכב של דילים של " יד שניה " ובמקרה שלנו זה יהיה " רכבים" . ניתן להירשם לאתר יד שניה ולמצוא שם מגוון רחב של לקוחות פרטיים שמעוניינים למכור את הרכב שלהם. בדומה לכך ישנם גם בעלי עסקים שעוסקים במכירת רכבים לפירוק \ קניה שמפרסמים שם מוצרים ורכבים שונים שבבעלותיהם.

באתר זה מה שאני הכי אוהב זה את הקלות והפשטות שבה אנחנו כגולשים יכולים לקבל מידע רלוונטי.כאשר אתם גולשים באתר אתם תוכלו לבצע פילוח נכון ומדוייק איזה רכב אתם רוצים, איזה שנה, כמה ק"מ עבר הרכב(פירוק רכבים)  וכו.

אם מצאתם רכב שפוסם והוא נראה לכם מאוד רלוונטי כל מה שעליכם לעשות זהו לפנות למפרסם בהודעה פרטים או להתקשר אליו ישירות דרל המספר טלפון שמופיע באתר.

יתרונות המדיה החדשה באינטרנט – הקלות בקניית רכבים

בעבר היינו מחפשים קונים ומוכרי רכבים רק במקומות כמו עיתונים או מפה לאוזן. למזלינו היום עם קדמת הטכנולוגיה אנחנו יכולים לפרוץ גבולות ולמצוא את מבוקשינו באתרי אינטרנט שונים כדוגמת חיפוש רכבים באתרי יד שניה או חיפוש פירוק רכבים ו למצבי נסיעה במנוח החיפוש של גוגל למציאת בעלי מקצוע רלוונטים לתחומי העניין שלנו.

בעזרת אתר גוגל כל אחד יכול למצוא את מבוקשו . על מנת לחפש בעלי מקצוע שתקנו מהם רכבים תוכלו לחפש במנוע החיפוש של גוגל מילים כגון : מכוניות,רכיבים, קניית רכבים , טיפים לרכישת רכבים וכו.

ממה יש להיזהר כאשר אנחנו מחפשים רכבים לקנייה

אשפן בכובעז יש לנו שפן בכובע של היום .אם אנחנו מחפשים רכבים שונים לקנייה יש להיזהר מאוד מכל מני נוכלים שינסי לרמות אותנו, הכסף שלנו והרכב שלנו שווי יותר אבל גם הכבוד שלנו וכל מה שנוגע לכבוד מאוד מכעיס אותי. יש סוחרים אחרים שתמיד ינסו להוריד אותך לריצפה ויעשו איתך סיבוב עם הרכב ויתחילו להמציא לך כל מני תירוצים שהרכב שלך ממש לא טוב, הצבע פגוע, והמנוע הלך אז אני רוצה להגיד לסוחרי רכבים לפירוק האלה " יאללה חברים נמאסתם " תתנו פעם אחת כמו שצריך מחיר הוגן הרי כמו שידוע לכולם קשה למצוא אנשים הגונים ואמיתיים במיוחד במדינת ישראל לכן יש לשים לב מי עומד מול העיניים שלכם ולא להיות פראיירים ולהתווכח זה מאוד חשוב. תמיד כדי להשוות מחירים וכך ככל שתיפגשו עם סוחרים אחרים תוכלו ללמוד ולהקשיב לחוות דעת על הרכב ולהשתמש בהם לטובתכם!

היום הולך ונגמר חברים ואני חייב לעוף לישון כי יש לי מחר מבחן גדול בתחום עיצוב תעשייתי , מקווה שילך טוב אחרי הכל זאת השנה הראשונה שלי בבית הספר של היט (HIT) , ואני מאוד מקווה שילך לי טוב מחר. הייתי מאוד בררן כשנירשמתי ללימודים ,שלבי הגישוש היו מאוד קשים תחילה חשבתי ללמוד בבית ספר בצלאל אך לא עברתי את המבחנים שלהם …אבל הכל לטובה!

נסיים את היום עם שיר של עיברי לידר (הזמר החביב עליי ביותר)